Studiebezoek "ABC's van het kindweefsel" in Wuustwezel
Hoe vertaal je de theorie van kindweefsel en jeugdruimte naar de praktijk, zeker in een landelijke gemeente die rekening moet houden met andere woongebieden en budgetten dan een stad? Onze experten laten je het zelf ter plaatse ondervinden in de gemeente Wuustwezel.
Ga mee op wandel doorheen de woonkern van deze landelijke gemeente om te leren van goede voorbeelden en laagdrempelige speelaanleidingen. Wij tonen je wat er wel is, maar ook wat er niet is: op concrete plaatsen in de gemeente staan we stil bij de aanpassingen die onze experts in jeugdruimte zouden aanbevelen om het kindweefsel compleet te maken en barrières voor jonge inwoners weg te werken .
Voor dit studiebezoek werken we samen met de jeugddienst van Wuustwezel, en staan we stil bij een aantal begrippen uit het handboek kindweefsel en hoe de gemeente hier concreet een invulling aan geeft. Die definities krijg je bovendien mee naar huis, in een notitieboekje waarin je onze theoretisch kader aanvult met je eigen aantekeningen doorheen de dag.
Bezorgdheden over de bereikbaarheid? In samenwerking met de gemeente Wuustwezel zorgen we voor vervoer in groep van Antwerpen naar Wuustwezel, zodat je de dag kunt bijwonen ongeacht hoe ver je moet reizen om daar te geraken.
Schrijf je in via dit formulier!
Datum en tijd: 2 juni 2026 van 9u30 tot 16u30
Locatie: We bezoeken de gemeente Wuustwezel. Startlocatie en details van de wandelroute worden later gecommuniceerd.
Deelnameprijs: 92€ inclusief lunch en versnaperingen.