Ons team

  • Johan Meire
    Belevingsonderzoek, tijdsbeleving, spelen, actorschap van kinderen
    t. 0487 023 221
    jmeire@k-s.be
  • Francis Vaningelgem
    Kindvriendelijke publieke ruimte, speelruimte, ruimtelijke planning
    t. 0487 023 336 (werkt op woensdag, donderdag en vrijdag)
    fvaningelgem@k-s.be
  • Peter Dekeyser
    Speelkansen, speelse publieke ruimte, kwaliteit en veiligheid van speelruimte
    t. 0487 023 215
    pdekeyser@k-s.be
  • Sabine Miedema
    Inspraak en kindvriendelijke publieke ruimte
    t. 0489 676 840
    smiedema@k-s.be
  • Sofie Marque
    Financiën, personeelszaken, algemene administratie, logistieke ondersteuning
    t. 0487 023 390
    smarque@k-s.be
  • Wouter Vanderstede
    Kindvriendelijk verkavelen, tienerweefsel, ruimtelijk belevingsonderzoek
    t. 0487 023 216
    wvanderstede@k-s.be
  • Jo Van den Bossche
    Dagelijks bestuurder Kind & Samenleving vzw
    t. 0476 20 17 31
    jo@speelplein.net