Ons team

  • Johan Meire
    Belevingsonderzoek, tijdsbeleving, spelen, actorschap van kinderen
    t. 0487 023 221
    jmeire@k-s.be
  • Peter Dekeyser
    Speelkansen, speelse publieke ruimte, kwaliteit en veiligheid van speelruimte
    t. 0487 023 215
    pdekeyser@k-s.be
  • Wouter Vanderstede
    Kindvriendelijk verkavelen, tienerweefsel, ruimtelijk belevingsonderzoek
    t. 0487 023 216
    wvanderstede@k-s.be
  • Sabine Miedema
    Inspraak en kindvriendelijke publieke ruimte
    t. 0489 676 840
    smiedema@k-s.be
  • Gisèle Vervoort
    Inspraak en kindvriendelijke publieke ruimte
    t. 0489 29 07 45
    gvervoort@k-s.be
  • Lisa Verrando
    Inspraak en belevingsonderzoek
    t. 0489 91 00 28
    lverrando@k-s.be
  • Andreas De Mesmaeker
    Ruimte & omgeving
    t. 0483 739 108
    ademesmaeker@k-s.be
  • Sara Lardenoit
    Administratie & communicatie
    t. 0487 023 390
    slardenoit@k-s.be
  • Jo Van den Bossche
    Dagelijks bestuurder Kind & Samenleving vzw
    t. 0476 20 17 31
    jo@speelplein.net