De partners

C O N T A C T A D R E S S E N

Technische vragen i.v.m. de Interactieve Speelweefsel Kaart?

BOS+ (vroeger: Vereniging voor Bos in Vlaanderen vzw)

Sander Van Daele T 09 264 90 57 sander.vandaele@bosplus.be

Inhoudelijke vragen uit provincie Limburg?

Provincie Limburg

Hilde Vanderlinden (jeugd) T 011 23 72 77 hilde.vanderlinden@limburg.be

Johan Geusens (natuur) T 011 26 54 96 jgeusens@limburg.be

Inhoudelijke vragen uit de andere provincies?

VVJ

Filip Stallaert 03/821.06.08 fstallaert@vvj.be

Kind & Samenleving

Peter Dekeyser T 02 894 74 66 pdekeyser@k-s.be

De Ambrassade

Raf Verbruggen T 02 551 13 93 raf.verbruggen@ambrassade.be